عرفان حلقه و اجنه

آیا در عرفان حلقه با اجنه، جن‌گيري، احضار روح و امثال آن سر و كار دارند؟

در عرفان حلقه در ظاهر منكر جن‌گيري، اجنه، شيطان‌پرستي هستند. منظور ما هم تنها جنیانی که در قرآن از آن‏ها یاد شده نیست بلکه قوای باطلی است که از شیاطین اکتساب می‏شود و جنیان هم بخشی از این قوا بحساب می‏آید. اما افرادي به ما مراجعه كرده‌اند و گفته‌اند، وقتي در جلسات آنها تشعشع گرفتيم، جن به زندگي ما آمده است، ما عيناً حضور نیروهای مرموزی را در زندگی درک می‏کنیم. به طور مثال در خانه‌مان نشسته‌ايم ناگهان پرده و لوستر تكان مي‌خورد و يا اجسام خود به خود جا بجا مي‌شوند و يا صداهاي عجيب و غريب و ناله مي‌شنويم.
طاهري (رئيس فرقه حلقه) در جلسه‏ای که با مسترهای عرفان حلقه داشت وقتی بعضی از مسترها از او می‏پرسند که بعضی از کسانی که تشعشع داده‏شده‏اند می‏گویند ما جن می‏بنیم با این مشکل چکار کنیم؟ طاهری مي‌گويد اين گونه مسائل را به كسي نگوييد و به مردم نگوييد كه در خانه‌تان «جن» وجود دارد، رئيس فرقه نمي‌گويد «جن » نيست ولي مي‌گويد كه مسائل مربوط به وجود «جن» را با كسي مطرح نكنيد. گفته‏های وی در این باب توسط خودشان در اینترنت قرار گرفته است.
توجه شود که اگر چه نیروهای شیطانی را می‏توان در اختیار گرفت ولی اولا حتی ممکن است کسانی متاثر از این قوا باشند ولی توجه نداشته باشند. دوم اینکه جن‏ها توانمندي‌هاي مختلفي دارند همان طور كه ما پزشك، مهندس و اقشار مختلف داريم آنها نيز همين طور، جن درمانگر، جن شرور، جن كافر، جن مومن و ... دارند. افرادی که در حلقه اتصال گرفته‏اند هميشه دو موضوع را بيان مي‌كنند، يكي اين كه زندگي‌شان آلوده شده به موجودات عجيب و غريب. دوم اين كه حال عبادت و خلوت باخدا و بندگی خدا از آن‏ها گرفته می‏شود و گرایش‏های معنوی آن‏ها از دست رفته است.
علت این است که قوای شیطانی خاصیتش همین است که کسی که با آن‏ها ارتباط بگیرد نمی‏تواند همزمان بنده خدا هم باشد و در خدمت بندگی خدا قرار گیرد. ذات این قوا این گونه‏اند که استعداهای معنوی انسان را از بین می‏برند و براي همين آن فرد قادر به انجام كاري نيست چون قواي معنوي به حاشیه می‏رود، گرايش شما به عبادت ديگر وجود ندارد و اگر هم باشد كم‌رنگ است افرادي كه آلوده به اين فضا شوند به آساني نمي‌توانند از آن رهايي يابند.
حمزه شریفی دوست

دیدگاه ها

اتفاق برعکسه! اصلا این طور که

اتفاق برعکسه! اصلا این طور که در مقاله گفته شده نیست!

ما دو تا حلقه داریم به نام قطع دیداری و شنیداری که باعث می شه افرادی که قبلا چیزای عجیب غریبی می دیدن یا می شنیدن ، دیگه نبینن. پس قضیه کاملا برعکسه!

در مورد حال دعا و عبادت هم برعکس چیزی که گفتین! کیفیت نماز و عبادات انسان اینقدر افزایش پیدا میکنه که لذتی بی سابقه می بره از عبادتی که همراه با شیرینی حضور هست.

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <br>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.