خانم دبی فورد عارف است؟

در مورد زندگی دبی فورد چه اطلاعاتی دارید؟ آیا وی عارف است؟

خانم دبی فورد که یکی از مدعیان معنویت و اخلاق است؛ امروزه صاحب آثاری در این حوزه است و کتابهایی با آرم معنویت و زندگی دینی نگاشته است.
وی سیزده ساله بود که مادرش به وی خبر می دهد که پدرشان آن ها را ترک کرده و به زندگی مشترک شان پایان داده است. ده سال طول کشید تا دبی بتواند رنج حاصل از جدایی والدینش و طلاق مادرش را فراموش کند.وی می گوید:
38 سال در انتظار شخص مناسبی بودم و تا شریک زندگی او باشم. به خودم قول داده بودم که هرگز آن چه را والدینم در حق من روا داشتند در مورد فرزندانم انجام ندهم... در پایان اولین سال ازدواجم هر دو می دانستیم که به آخر خط رسیده ایم... بالاخره دان حقایق را بازگو کرد و چند هفته بعد مرا ترک کرد...( جدایی معنوی از ص 21 تا 24)
اعتیاد به مواد مخدر در جوانی:
وی در جایی می گوید:
« همهمه ذهنی مداومی که مرا سرزنش و مرتب گوشزد می کرد که چقدر نخواستنی و غیر قابل دوست داشتن هستم ، به این ترکیب اضافه کنید، سپس سیزده سال مصرف دارو و مواد مخدر را به هم به این ترکیبم افزودم تا بتوانم با اعماق تاریکم آشنا شوم و ارتباط صمیمانه ای با ناتوانی برقرار کنم ( راز سایه ص 32).
استفاده ام از مواد به اندازه ای زیاد شد که می دانستم اگر به همین ترتیب ادامه دهم، به زودی خواهم مرد سال ها به مراکز گوناگون ترک مواد مخدر رفتم و سعی کردم به زندگی خود سر و سامان بخشم.» ( راز سایه ص 14 تا 15)
وی تصریح می کند:
« در جوانی جزو کسانی بودم که شعار روزانه آنها « سکس، مواد و رقص » بود . می خواستم دیگران مرا به عنوان یک انسان منطقی و بی احساس ببینند . در ظاهر فقط در پی پول و مقام بودم . سال ها حساس بودن و آرزوی یافتن مفهوم زندگی را پنهان کردم.» ( راز سایه ص 153)
دبی فورد بالاخره بعد از ازدواج با ریک در مدتی کوتاه از او جدا می شود و تجربه تلخ طلاق وی را منزوی می کند و در ازدواج دوم با دان باز هم در حالی که خود را مقصر در عدم برقراری صحیح با دان می بیند از وی هم جدا می شود.( جدایی معنوی ص 117)

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <br>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.